Jedinečné softvérové riešenie, ktoré sa prispôsobí Vám a nie Vy jemu.

Môže byť softvér komplexný a zároveň flexibilný?

Môže! V praxi to znamená asi toľko, že tvorcovia roky čerpali inšpiráciu a podnety z reálnych zákazníkov – prevádzok, ktorým sa snažili vyhovieť. Po niekoľkých rokoch vývoja ponúkajú riešenie, ktoré je prepracované do detailov a stále sa ešte vyvíja. Ak prídete s novou požiadavkou, bez problémov Vám ju zaimplementujú. A čo je najlepšie, vrámci developmentu, takže za doprogramovanie neplatíte.

Systém CControll nie je určený pre každého.

CControll nemá ambíciu byť v každej, ani v každej druhej, prevádzke. Nejde po kvantite a ráta s tým, že nevyhovie všetkým. Je navrhnutý tak, aby spĺňal high level prevádzkové a manažérske nároky. Ak ste sa už stretli s viacerými softvérovými riešeniami, oceníte jeho prepracovanosť, zmysel pre detaily, funkcie, ktoré vás inšpirujú, nástroje kontroly, upozornenia, dôkladné a premyslené algoritmy, …

5 modulov, ktoré Vás presvedčia:

 

1) HOTEL A REŠTAURÁCIA

Mobilný čašník, tablety, inteligentné platobné terminály sú samozrejmosťou. Čo Vás však ohromí, je inteligentné plánovanie jednotlivých procesov, logická logistika prípravy a výdaja jedál, detailná prepojenosť so skladom, …

2) VÝROBA

Ako posúvať objednávky do kuchyne v čase najväčšieho návalu tak, aby kuchár nebol v strese a mal všetko pod kontrolou? Pomocou rozumného logaritmu. Softvér vyhodnotí situáciu, porovná objednávky, vyhodnotí priority, zladí rovnaké pracovné postupy, odsleduje časy medzi jednotlivými výdajmi, eliminuje akúkoľvek chybovosť a výsledkom bude efektívne a plynulé vydávanie jedál.

3) DONÁŠKA

Pri donáške v princípe platí spracovať čo najviac objednávok, čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. Ak k nej aplikujete modul GPS v kombinácii s modulom Telefónna ústredňa, objednávky sa budú prijímať, vybavovať a doručovať takmer samé. Softvér Vám dokáže nahradiť aj dvoch ľudí na prevádzke. Dokáže identifikovať prichádzajúci hovor, zaznamenať objednávku, posunúť ju do kuchyne, naplánovať výrobu, automaticky pripraviť a vytlačiť štítky s adresami, naplánovať trasu rozvozov a zavolať zákazníkovi. Potrebujete už len človeka, ktorý objednávku prinesie k dverám.

4) PROJEKTOVÝ MANAŽMENT a OBCHODNÁ AGENDA

CRM, operatívne aj strategické plánovanie, nastavenie jednotlivých rolí, prehľady, štatistiky, pripomienky, personalistika a dochádzka, párovanie faktúr, porovnávania aj firemné súťaže medzi kolegami alebo oddeleniami, to všetko CControll zvládne a Vám ostane viac času na kávu a rozhovor s kolegmi. Pretože ľudský kontakt je v procese riadenia nenahraditeľný.

5) E-SHOP a WEBSTRÁNKA

A so všetkými týmito modulmi Vám prepojíme aj webstránku alebo e-shop.

Cena => trikrát menej ako Vás stojí prevádzkový manažér

CControll je systém na hranici umelej inteligencie. Myslí za zamestnancov a eliminuje chybovosť, zrýchľuje a zeefektívňuje prevádzku. Primárne je určený pre reštaurácie, hotely, wellness, fitness, donášky, autoškoly, taxislužby, bezobalové obchody a e-shopy, ale riešenie dokážeme vymysliť pre každý biznis.

SKÚSTE NÁS. POSADÍME VÁS!

 

[wpforms id=“2715″]