Mierte vždy na mesiac. Aj keby ste netrafili, zaradíte sa medzi hviezdy.

Prvý reštauračný softvér zameraný aj na marketing

  Ikelp POS Mobile je reštauračný softvér prostredníctvom, ktorého komunikujete priamo zo zákazníkom. Aplikácia POS Mobile beží na webovom rozhraní. Vďaka tomu máte kontrolu nad svojou prevádzkou, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete. Zadaním loginu sa jednoducho prihlásite do aplikácie a môžete sledovať stav tržieb, nákladov, aktuálne obsadenie stolov, sklad, predané položky a pod. priamo zo svojho tabletu, smartfónu alebo notebooku. Môžete naplno využívať aplikáciu bez toho, aby ste obmedzovali obsluhu.

9 dôvodov, prečo by ste Ikelp POS Mobile nemali nechať bez povšimnutia:

1) MOBILNÝ ČAŠNÍK

POS Mobile môžu využívať čašníci na obyčajnom smartfóne a zadávať objednávku priamo do aplikácie. Nepotrebujete drahé PDA zariadenia. Medzitým ako príde čašník k baru, barman mu pripraví objednávku. Tým pádom sa zrýchli čas obsluhy zákazníkov.

2) JEDNODUCHÉ SKLADOVÉ HOSPODÁRSTVO

POS Mobile ako jediný na trhu ponúka skladové hospodárstvo optimalizované pre gastro prevádzky. Rozlievaný tovar, receptúry, rýchle inventúry, príjem, výdaj, aj to je jeho súčasťou. Jednoduchý prehľad otvorených fliaš v sklade a automatický výkaz SBL, ktorý viete exportovať pre colnú správu, z neho robí jedinečný softvér svojho druhu.

3) DONÁŠKOVÝ – ROZVOZOVÝ MODUL

Prostredníctvom tohto modulu jednoducho zaevidujete objednávku, jej detaily a adresu, kam má byť objednávka doručená. Už sa nestane, že objednávka nenájde svoj cieľ.

4) INTERNÉ AKCIE – ZÁKAZNÍCKE BENEFITY

Neodmysliteľnou súčasťou je vytvorenie databázy zákazníkov, ktorým viete vytvoriť kreditný alebo zľavový systém. Vaším zákazníkom viete ponúknuť zľavový kupón alebo voucher. Nepotrebujete zľavové portály, ktorým musíte platiť províziu. Buďte odlišný a vytvorte si vďaka tomuto svoj vlastný kupón-voucher a iba VY profitujte z jedinečnej akcie, ktorú ste si vytvorili.

5) INTELIGENTNÉ STOLY – AJ ZÁKAZNÍK VIE VYUŽÍVAŤ APLIKÁCIU

Inteligentné stoly sú tzv. QR kódy, ktoré máte na stoloch. Vedia byť v akejkoľvek podobe a dokonca môžu byť ako NFC nálepky. Zákazník si jednoducho zosníma QR kód a systém ho automaticky hodí do aplikácie. Prostredníctvom nej si môže objednať, zavolať obsluhu, požiadať účet a dokonca aj ohodnotiť obsluhu alebo jedlo. Hodnotenie sa ukazuje iba majiteľovi alebo manažérovi.

6) OBEDOVÉ MENU ONLINE NA WEBE

V prípade, že ponúkate obedové menu, ho viete mať online na webe alebo na FB stránke.  Zákazníci si môžu dopredu pozrieť vašu ponuku.

7) ZÁLOHA DÁT

Ikelp POS Mobile beží na cloude a všetky Vaše dáta sú profesionálne zálohované v dátovom centre, ktoré ma tiež vytvorenú zálohu. Nemôže sa teda stať, že by ste stratili svoje dáta. V prípade poruchy PC stačí vymeniť PC a pokračujete ďalej.

8) NEUSTÁLE AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

Hľadáte softvér, ktorý nestagnuje? Na vývoji softvéru Ikelp POS Mobile neustále pracuje tím programátorov. Vymýšľajú nové funkcie, ktoré Vám zjednodušia život a chod prevádzky. Aktualizácie sú zahrnuté v cene softvéru. V prípade, že ste zabudli na určité funkcionality, vám pomôžu video návody, ktoré sú vytvorené na dané problémy.

9) PRIPRAVENÝ NA ONLINE ZÁKON

Iste ste počuli o novele zákona, kedy všetky fiskálne zariadenia budú musieť byť napojené online na server daňovej správy. POS Mobile je na túto zmenu pripravený.

A bonus … za to všetko nemusíte utratiť majetok. 

Cena => od 5€/mes.