Keď sa cesta stane cieľom

12 rokov skúseností

Moji klienti hovoria za mňa

Edo – Kin

Oveľa viac ako ten najhorúcejší wok ich hreje pri srdci, keď vám u nich chutí a odchádzate spokojní. Prinášajú plné ázijské chute od Indie až po ďaleké Japonsko. Robia to z poctivých surovín a neboja sa experimentovať v receptoch, pretože zo všetkých jazykov sa snažia ovládať ten váš.

Pán Králiček

je malý kávový svet. Pod ušatým klobúkom jazdí po uliciach Bratislavy na svojich pojazdných kaviarniach, praží kávy z ďalekých kútov sveta a pripravuje ich na rôzne spôsoby aj vo svojej kamennej kaviarni – Priestor. 

 

Gentleman´s world

usadia vás a podebatujú. O hypermodernej dobe plnej moderných technológií a vymožeností, ktoré  síce vítajú, no predsa vám musia ukázať, že  je škoda nechať zapadnúť prachom minulosti niečo tak fantasticky príjemné a obohacujúce osobnosť muža, ako je jedinečný zážitok z tradície barbierstva.

Mondieu

Poslaním Mondieu je prinášať radosťzo života a robiť svet lepším.
Vytvárať oázy so zážitkovou gastronómiou, kde si ľudia užívajú svoj čas s chuťou a plnými dúškami.
Mondieu chce byť súčasťou životného štýlu ich zákazníkov a ich srdcovou záležitosťou.

Petra Toth

vo svojej tvorbe šperkov používa
pôvodné slovanské
ornamenty a pretvára
ich do sofistikovanej
súčasnej formy. Už tretiu vlastnú predajňu sme pomohli Petre Toth otvoriť v košickom Auparku. Príďte si k ním vyšperkovať váš deň.

Galéria Danubiana

je centrum moderného umenia. V Art Café, ktoré je spolu s Art Shop súčasťou galérie má každý návštevník možnosť často stretnúť nielen vystavujúcich umelcov, ale aj ďalšie osobnosti spoločenského a kultúrneho života.