My sme HMprint

 
Mojou snahou bolo spojiť technológie s ľudským prístupom, aby sme dosiahli skvelé výsledky

Moja cesta začala v roku 2011, kedy som založil firmu HMprint, s.r.o. Na začiatku som sa zameriaval iba na servis tlačiarní a registračných pokladníc. Ambície sa však začali stretávať s príležitosťami. S kolegami sme boli svedkami nekonečných výziev, s ktorými sa stretávajú majitelia reštaurácií, kaviarní a barov – od zdĺhavého objednávania tovaru, cez komplikované účtovné procesy, až po straty času pri obsluhe zákazníkov. Chceli sme to zmeniť. Chceli sme priniesť riešenie, ktoré odstráni tieto bariéry a umožní majiteľom prevádzok venovať sa tomu, čo majú najradšej – svojim zákazníkom a kvalite služieb.

Milan Hudák – zakladateľ a CEO

INOVATÍVNY
produktový špecialista

 

 

Za naše skúsenosti hovorí náš produktový špecialista, Lukáš Masliš, ktorý bol prvým zamestnancom HMprint-u a ostal jeho nepostrádateľnou súčasťou doteraz. Je jedinečný v tom, že jeho riešenia sú výsledkom priamej spolupráce s klientmi. Počúva ich potreby a spoločne s nimi vytvára riešenia na mieru, ktoré sú intuitívne, užívateľsky prívetivé a plne integrované. Zameriava sa na vytváranie osobných vzťahov a riešení, ktoré naozaj fungujú..

Spolupráca s Lukášom predstavuje:

  • bezproblémovú integráciu riešní
  • bezchybný servis
  • a neustálu podporu, 

Spolu s vami zefektívni vaše podnikanie v duchu pohostinnosti, inovácií a spoločného rastu.

Čo pre vás zabezpečujeme:

Predaj a servis platobných terminálov a eKás.
Štruktúrovaná kabeláž
Inštalácia a školenia POS systémov
Konzultácie
Kamerové systémy
Prenájom registračných pokladníc

Čo nás posunulo až sem

2012

Spolupráca s UPOS

Dohoda o vykonávaní servisov pre nadnárodnú spoločnosť Exorigo UPOS a ich sieťových zákazníkov ako sú BILA, Deichman, Tchibo, Reserved, Sinsay, DEKtrade a pod.

2014

Spolupráca s iKelp POS Mobile

S náročnejšími zákazníkmi prišla potreba prinášať náročnejšie riešenia, preto sme nadviazali spoluprácu so softvérovou spoločnosťou iKelp, čo pre nás znamenalo obrovský posun dopredu a rýchly rast spolu s našimi zákazníkmi a ich požiadavkami.

2018

Rozšírenie portfólia o nové softvérové riešenia

S náročnými klienti sme potrebovali priniesť náročné riešenia – multipobočkové systémy a systémy pre hotely, čo nás posunulo medzi top dodávateľov na Slovensku, s elitnými zákazníkmi.