Premeňte STRES na efektivitu

 
Zamestnanci, ktorí musia denne bojovať s pomalou e-kasou, terminálom alebo POS systémom, čelia obrovskému stresu, ktorý vedie k chybám a klesajúcej spokojnosti.

 

Prieskumy ukazujú, že viac ako 80% ľudí dôveruje online hodnoteniam rovnako ako osobným odporúčaniam. Negatívna publicita tak môže váš obchod stáť nielen súčasných, ale aj budúcich zákazníkov, ktorí sa rozhodnú vydať na nákupy inde, do obchodu s lepšími recenziami.

 

Venoval som 12 rokov optimalizácii a zefektívňovaniu procesov na malých aj veľkých prevádzkach a som pripravený teraz pomôcť aj vám!

Prvý krok

Technický audit prevádzky

Prvá konzultácia je spravidla telefonicky alebo online. Zákazník popíše svoje problémy, očakávania aj súčasný stav. Ak ide o novú prevádzku, len potreby, požiadavky a očakávania.

Druhý krok

Návrh riešení

Na základe technického auditu dostane klient okamžite odporúčania a konkrétne návrhy riešení, ktoré by boli pre jeho prevádzku optimálne na základe platnej legislatívy aj technických požiadaviek

Tretí krok

Implementácia

Audit aj konzultácie sú zdarma a úplne nezáväzné. Vy sa rozhodnete, či má pre vás ponúkané riešenie zmysel. Ak áno, stretneme sa na vašej prevádzke a doladíme riešenie na mieru presne podľa vašich potrieb.

Získajte prémiovú starostlivosť

The pricing

Balík MINI

59 4,90 EUR / mesiac
  • Tel. podpora/ prac. dni od 8.00 do 17.00
  • 1 servisný výjazd
  • Servisné výjazdy do 24 hodín
TOP

Balík BASIC

299 24,90 EUR/ mesiac
  • Tel. podpora/ prac. dni neobmedzene
  • 3 servisné výjazdy
  • Servisné výjazdy do 16 hodín

Balík Prémium

390 32 EUR/ mesiac
  • Neobmedzená tel. podpora
  • Neobmedzené výjazdy
  • Servisné výjazdy do 8 hodín.

ZASlúžite si viac.

Ponúkam vám  technologický turbo boost

Moderné objednávkové systémy a aplikácie sú ako Aladinova čarovná lampa pre obchody a gastro prevádzky.

Ak si myslíte, že na to, aby ste mohli využívať tieto moderné zázraky, musíte byť IT guru alebo disponovať rozpočtom malého ostrovného štátu, mám pre vás dobré správy. Existuje softvér, ktorý je ako dobrý sused – vždy na dosah a ochotný pomôcť. Pomôžem vám zorientovať sa v početných riešeniach a spolu vyberieme to pravé, práve pre vás.

Viac ako 300 klientov je dôkazom toho, že viem, o čom hovorím

Čo vravia Naši klienti?