Niečo
o mne

Volám sa Milan Hudák a od roku 2011 som predával fiskálne zariadenia a POS systémy, ako ostatní. Rozhodol som sa však to zmeniť. Dôvod?

Uvedomil som si, že naši klienti potrebujú viac než len technické vybavenie – hľadajú osobný prístup a porozumenie svojim potrebám. Chcú mať po svojom boku niekoho, kto im poskytne jasné usmernenie v komplexnom svete rôznorodých riešení. Hľadajú spojenca, ktorý im preloží technický jazyk do ľudskej reči, ktorý je tu pre nich ako opora, a poskytne im pocit bezpečia, že neostanú sami, keď nás najviac potrebujú – často práve vtedy, keď ostatní odpočívajú.

S týmto poslaním som sa sústredil na počúvanie našich zákazníkov a na vytváranie riešení šitých na mieru ich jedinečným potrebám. Tento prístup mi umožnil rásť – a spoločne so mnou sa rozvíjal aj môj tím.

Dnes s hrdosťou môžem povedať, že vďaka našej vášni a odhodlaniu sme sa stali lídrami na trhu. Naša sila spočíva v pevných a spoľahlivých obchodných partnerstvách, na ktoré sa môžeme vždy spoľahnúť, a v skúsenom tíme, ktorý je schopný poskytovať prvotriedny a expresný servis naprieč celým Slovenskom.

Verím, že spoločne môžeme posunúť váš podnik na novú úroveň a že spolupráca s nami bude pre vás zárukou úspechu a spokojnosti.

Kreatívne myslenie

Každá prevádzka je jedinečná a neraz je potrebné vymyslieť netradičné riešenia, ktoré budú vyhovovať jej potrebám a plne spĺňať legislatívu.

Odolnosť voči stresu

S náročnými klientmi prichádzajú náročné požiadavky – nočné inštalácie v nákupných centrách, servisné výjazdy do 4 hodín, …

Flexibilita

Ja aj môj tím sme sa naučili prispôsobiť a nepracujeme iba na čistom stole. Preto so sebou nosíme aj elektrotechnické vybavenie.

Komplexný prístup

Myslím v súvislostiach, preto zabezpečujeme aj kamerové systémy, webstránky, marketingové služby, spracovanie a tlač propagačných materiálov. Pretože spolu s POS systémom to tvorí jeden celok.