9 dôvodov, prečo je pre vás náš softvér nevyhnutnosťou

 9 dôvodov, prečo je pre vás náš softvér nutnosťou

 

Podnikáte? Prečo? Aby ste mohli robiť to, čo vás baví. Aby ste mali viac slobody. Aby ste mohli realizovať svoje sny. Aby ste boli finančne nezávislý. Aby ste mohli viac času tráviť s rodinou, priateľmi a mali priestor na svoje hobby. Realita väčšiny dnešných podnikateľov je však úplne iná. Prílišný stres, prehnané nároky na vás, minimum času s rodinou a priateľmi. Zahlcujú vás povinnosti a neostáva vám čas venovať sa tomu, čo naozaj chcete robiť. O plnení snov nehovoriac. Cítite sa slobodný? Buď ste na prevádzke, alebo myslíte na to, čo sa tam práve deje.

 

Zamyslite sa! Čo za vás môže spraviť niekto iný a naopak, kde ste nenahraditeľný? Majte svoju prevádzku stále po ruke a na dohľad, nech ste kdekoľvek. Ako by sa vám páčilo sledovať, čo sa u vás deje kedykoľvek si zmyslíte? Čo by ste povedali na to, keby ste si vedeli odkiaľkoľvek skontrolovať sklad, pozrieť tržby a aktuálnu vyťaženosť prevádzky?
Ste technický zdatný? Myslite však aj na váš personál. Využívate možnosti vášho programu naplno alebo ste radi ak sa vám podarí storno? Neobmedzujte sa. Nenechajte sa brzdiť softvérom, ktorému nerozumiete. Trh napreduje, vy si nemôžete dovoliť stáť. Máme softvér, ktorý je jednoduchý, prehľadný a nadmieru výkonný.
Rozprávali sme sa s majiteľmi prevádzok, zisťovali sme ich problémy a potreby a priniesli sme riešenie. Toto sú hlavné dôvody, prečo si naši zákazníci vybrali iKelp POS mobile:

1. MOBILNÁ APLIKÁCIA

 

Všetko je na cloude. Nemôže sa stať, že prídete o svoje údaje. Aká veľká je vaša datábaza, história predajov, štatistiky, merania zisťovania? Viete si predstaviť, že by ste o to prišli? Mnohí si myslia, že im sa to stať nemôže. Aj vy?

 

– VIETE SA ODVŠADIAĽ PRIPOJIŤ NA SOFTVÉR A SKONTROLOVAŤ OBSADENOSŤ PREVÁDZKY ALEBO TRŽBY

Odvšadiaľ, kde je internet. A ten je v dnešnej dobe už prakticky všade. Takže ste v priamom spojení so svojou prevádzkou, nech ste kdekoľvek.

 

– NAHODIŤ PRÍJEMKU, INVENTÚRU A POD. VIETE AJ ZO SVOJHO NOTEBOOKU ČI TABLETU

Tovar dokážete prijať za pár sekúnd a vôbec nemusíte byť pri centrálnom PC za barom a blokovať tak obsluhu. Nakoľko celé riešenie beží na cloude, po prihlásení je dostupné z akéhokoľvek zariadenia.

 

– POZRIEŤ SI DOCHÁDZKU ZAMESTNANCOV

Zamestnanci sa prihlasujú do softvéru prostredníctvom pinkódu, preto vždy vidíte, kto je práve v práci, kedy prišiel a odišiel. Plus sa zaznamenáva evidencia, preto máte na konci mesiaca automaticky vyhotovené podklady pre mzdovú účtovníčku.

 

2. DENNÉ MENU SA AUTOMATICKY PRIDÁVA NA VAŠU WEB STRÁNKU ALEBO FACEBOOK

 

V praxi to funguje asi tak, že si vo svojom POS mobile nahráte jedálny lístok, ktorý sa automaticky synchronizuje s jedálnym lístkom na vašej stránke. Ak spravíte akúkoľvek zmenu v jedlách, aktualizujete svoj softvér a zmena sa hneď premietne aj na váš web. Už sa nestane, že na webe budete mať neaktuálne informácie, pretože ste na zmeny zabudli alebo ste nemali čas ich spraviť. Takto to má na svojej stránke napr. aj pizza Mamila: http://www.pizzamamila.sk/nasa-ponuka/jedalny-listok/

Rovnako to funguje aj s denným menu. Stačí, ak ho nahráte vo svojom systéme a automaticky sa objaví ako post na vašom facebooku, už aj s fotkami jedál. Vás to nestojí žiaden čas ani energiu a ľuďom vo vašom okolí sa zobrazí správa s aktuálnou ponukou na daný deň.

3. MOBILNÝ ČAŠNÍK UŠETRÍ VÁŠMU PERSONÁLU KOPEC ČASU A ENERGIE

 

Vaši čašníci nemusia denne nabehať kopec zbytočných kilometrov medzi barom, kuchyňou a zákazníkmi a hlásiť, čo si kto objednal. O tom viete svoje, hlavne ak vlastníte terasu alebo má váš podnik viac miestností. Na prevádzke to funguje tak, že čašník má pri sebe mobil alebo iné zariadenie, ešte pri stole naťuká objednávku, ktorá sa automaticky premietne do kuchyne (jedlá) a na bar (nápoje) osobitne, vrátane špeciálnych požiadaviek a čísla stola. Čašník sa môže ďalej venovať ďalším zákazníkom, kým sa objednávka kompletizuje. Keď je pripravená, príde mu upozornenie na mobil, že si môže objednávku vyzdvihnúť. Rovnako jednoduché je to aj pri platení. Čašník od stola vie dať tlačiť na kase bloček alebo zadať údaje pre platbu kartou do terminálu. Pri uzatvorení účtu sa vydané tovary (nápoje) a suroviny (jedlá) automaticky odpíšu zo skladu.

 

4. INTELIGENTNÝ SKLAD

 

Podľa zákona ste povinný viesť nie len evidenciu skladu alkoholu, ale aj toho, koľko fliaš máte otvorených a koľko zatvorených. Systém POS Mobile má integrovaný zoznam všetkých alkoholov colnej správy a automaticky sleduje a eviduje, ak otvoríte novú fľašu. Navyše musíte mať na prevádzke výkaz alkoholu pre prípadnú kontrolu. Prehľad, výkazy aj export máte v POS Mobile podľa zákona, vždy dostupný na prevádzke. Pre vás to znamená – minimálna námaha a vždy aktuálny stav zásob, a teda žiadna pokuta. Inventúru skladu zvládnete do 10 minút za použitia smartphonu, bez použitia komplikovaných váh.

 

5. VLASTNÉ ZĽAVOVÉ KUPÓNY, POUKAZY, VOUCHERY

 

V dnešnej dobe sú hlavne v gastre veľmi obľúbené zľavové kupóny cez rôzne zľavové portály. Prečo nie? Ľudia na zľavy počujú a vy tak viete využiť dni/hodiny, kedy vám klesá obsadenosť. Ak ste takéto portály už využívali, viete, že si účtujú približne 20% províziu. Teda, po poskytnutí zľavy a zaplatení provízie je váš zisk takmer nulový. My vám ponúkame možnosť vytvárať si vlastné zľavy, poukazy a kupóny a propagovať ich s podstatne nižšími/nulovými nákladmi. Kupón s kódom si jednoducho vytlačíte na svojej bonovacej tlačiarni a následne veľmi jednoducho odsledujete aj uplatnenie kupónu. Nie je možné, aby bol jeden kupón využitý viackrát. Viete nastaviť možnosť uplatnenia zľavy iba na konkrétne produkty alebo iba v konkrétnych hodinách, príp. pri nákupe nad istú sumu.

 

6. STAČÍ AJ OBYČAJNÝ SMARTPHONE ALEBO TABLET

 

Softvér nie je technicky náročný, spustíte ho aj na počítači s nižším výkonom a operačným systémom Windows. K tomu vám stačí obyčajná fiskálna tlačiareň. Pre plnohodnotné využívanie funkcie mobilného čašníka odporúčame ešte bonovaciu tlačiareň pre kuchyňu alebo bar. A akýkoľvek smartphone.

POS Mobile však nie je softvér iba o výkone, ale aj o štýle. Má dizajnové užívateľské rozhranie a je nabitý funkciami, preto by bola škoda nevyužiť ho naplno. Riešenie ALL IN ONE (monitor a PC v jednom) s dotykovým displejom rozhodne vyzerá lepšie na pulte a dotvorí imidž vášho podniku v očiach personálu aj zákazníkov. Pre náročných zákazníkov a top prevádzky inštalujeme zariadenia s odolnosťou voči vode, mastným rukám, s rámom z kvalitnej ocele s lepšou stabilitou na bare…

 

7. VY POVIETE, KOĽKO ZA SOFTVÉR ZAPLATÍTE

 

Keď si predstavíte, čo všetko za vás POS Mobile robí, koľko času vám ušetrí a zníži tak potrebu personálu aj outsourcových služieb, uvedomíte si, že ho máte prakticky zdarma. A jeho cenu si stanovíte vy sami! Pretože celý produkt si skladáte na mieru, pričom platíte len za služby, ktoré využívate. POS Mobile funguje na kreditovom princípe. Sami si dobijete kredit v sume, ktorú uznáte za vhodné a vy zvolíte, ktoré funkcie chcete využívať. Neskôr, napríklad mimo sezóny, viete niektoré funkcie obmedziť a znova zapnúť.

 

8. NEPRETRŽITÁ TECHNICKÁ PODPORA (helpdesk, videá na youtube)

 

Systém POS Mobile má intuitívne ovládanie a je jednoduchý na užívanie, preto veľa vecí zvládnete aj sami. V prípade potreby poskytujeme takmer na všetko video návody. Ak ale nemáte čas sledovať návody, samozrejme, sme vám k dispozícii. Štandardná technická podpora je zabezpečená v pracovné dni od 9.00 do 15.00 hod. Vieme však, že gastro prevádzky majú podstatne širšiu prevádzkovú dobu, preto zákazníkom ponúkame balíčky rozšírenej podpory, pričom si môžete vybrať z viacerých možností. Radi sa s vami dohodneme aj na individuálnych požiadavkách.

 

 

9. HOSTIA UŽ NEMUSIA ČAKAŤ NA OBSLUHU

 

Funkcia inteligentné stoly ponúka zákazníkom možnosť zavolať si obsluhu od stola jednoducho, mobilom. Funguje tak, že si zákazník mobilom zosníma QR kód a môže privolať obsluhu, že chce objednať alebo platiť, príp. sám priamo zadá objednávku mobilom.

Napíšte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Polia označené * sú povinné

Loading…