Rozbíjame stereotypy a hľadáme technologického kúzelníka na novú pobočku v Banskej Bystrici!

Hľadáš prácu, ktorá by bola pre teba výzvou? Kde sa zavádzajú inovácie a každý projekt je unikátny? Už ťa nebaví monotónnosť, nuda, ani stagnácia? Chceš mať možnosť rozvíjať svoj potenciál a talenty? Potom máme skvelú správu práve pre teba!

Predstavujeme ti multipotenciálnu pracovnú príležitosť:  Produktový špecialista. Ak sú inovácie a kreatívne technické myslenie tvoja silná stránka, nebojíš sa učiť nové veci a dokážeš rýchlo a ľahko prichádzať s riešeniami, pravdepodobne je táto pozícia ako stvorená pre teba!

Pracuj pre HMprint a buď súčasťou rýchlo sa vyvíjajúceho sveta softvérových riešení pre gastro prevádzky. Hľadáme multipotenciálov so super schopnosťou, zvládať viac úloh naraz a pracovať na viacerých projektoch. Očakávame zodpovednosť a plnú samostatnosť, schopnosť organizovať si vlastný čas a prichádzať s tvorivými nápadmi. Ponúkame ti príležitosť rozvíjať svoje schopnosti, podporu pri realizácii tvojich nápadov a možnosť pracovať na rôznorodých projektoch.

ČO OD TEBA VYŽADUJEME?

TECHNICKÉ MYSLENIE

Chuť učiť sa nové veci, pretože technológia ide dopredu rýchlosťou svetla a my s ňou.

VYROVNANOSŤ

Schopnosť riešiť problémy s úsmevom a kľudom, ktorý by zvládol aj Dalajláma.

BÉČKOVÝ VODIČÁK

Vodičský preukaz skupiny B, auto ti už zabezpečíme my.

Prečo pracovať s nami?

RAST

Stále napredujeme, s nami sa nudiť nebudeš

FÉROVOSŤ

Radi jednáme priamo a otvorene

FLEXIBILITA

Práca v kancli, teréne aj home office

OHODNOTENIE

Dokážeme oceniť prínos pre tím

Znie to ako niečo pre teba?

Nahraj svoj životopis, do správy napíš dôvod, prečo si myslíš, že by si mal byť práve ty našou najnovšou posilou a čo očakávaš ty od nás.