ORP
Online Registračná Pokladnica

je elektronické zariadenie, ktoré slúži na evidenciu a správu finančných transakcií, najmä v oblasti maloobchodu a poskytovania služieb. ORP je navrhnutá tak, aby pomohla podnikateľom splniť daňové a účtovné povinnosti, zároveň zabezpečuje transparentnosť a minimalizuje možnosti daňových podvodov.

Aj jednoduché riešenia môžu byť vysoko efektívne, ak sú nasadené správne.

ORP – Online registračná pokladňa do všetkých typov prevádzok

Naši certifikovaní technici Vašej firme zabezpečia kompletný servis. Riešime komplexné požiadavky dílerov a zabezpečujeme podporu pri nasadení komplikovaných softvérových riešení pre koncových zákazníkov. Predávame pokladne a fiškálne tlačiarne výrobcov FiskalPRO, Elcom, UPOS, Portos a Varos. Sme certifikovaná servisná organizácia a servis na online registračné pokladnice alebo fiškálne tlačiarne Vám vieme zabezpečiť po celom území SR. Spoločne určite nájdeme vhodné riešenie práve pre Vašu spoločnosť.

Hlavné výhody ORP:

  1. Elektronická evidencia: ORP nahradzuje tradičné registračné pokladnice a umožňuje podnikateľom evidenciu finančných transakcií elektronicky. Tým sa zvyšuje efektivita a presnosť spracovania údajov.

  2. Automatická kontrola: ORP je pripojená na centrálne daňové systémy, čo umožňuje automatickú kontrolu a monitorovanie finančných operácií. Tým sa minimalizuje riziko chýb a podvodov.

  3. Vyhovujúca legislatíva: ORP je navrhnutá a certifikovaná tak, aby spĺňala príslušné daňové a účtovné predpisy. Je dôležité, aby podnikatelia používali ORP, ktorá je schválená a overená príslušnými daňovými orgánmi.

Povinnosť používať ORP: V mnohých krajinách, vrátane Slovenska, je povinnosť používať ORP pre niektoré kategórie podnikateľov. Tieto povinnosti sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej legislatívy a odvetvia. Je dôležité, aby podnikatelia presne poznali svoje povinnosti v súvislosti s ORP a riadili sa príslušnými predpismi.

Ešte stále váhate?

Kontaktujte nás a dohodnite si s nami osobné stretnutie kde Vás presvedčíme že sme tým pravým partnerom pre Vaše podnikanie!