Ambulantný predaj? Nekupujte zbytočne pokladňu!

PREČO SI POKLADŇU PRENAJÍMAŤ A PRE KOHO JE PRENÁJOM URČENÝ?

 

Prenájom ako taký nie je u nás zatiaľ veľmi rozšírený. Predovšetkým nie v oblasti fiskálnych riešení. Avšak prenájom so sebou prináša nie len značné finančné úspory, ale aj ďalšie výhody. Prenajímať znamená viac voľnosti. Nemusíte riešiť kopec legislatívnych a technických náležitosti spojených s registračnou pokladnicou a môžete sa venovať tomu, v čom ste skutočne dobrí. Problematiku registračných pokladníc nechajte na nás, v tom sme dobrí my.

 

Pre koho je prenájom výhodný?

 

Pre tých, ktorí sa plánujú zúčastniť krátkodobej akcie – trhy, výstavy, letné terasy, stánky, a pod., ktorá trvá menej ako tri mesiace

 

Prečo prenájom?

 

Prenájom registračnej pokladnice šetrí vaše peniaze aj čas. Odpadávajú vám starosti spojené so servisom zariadenia, tiež ročná prehliadka.

Vaše zariadenie nestárne a neopotrebuváva sa. Spĺňa všetky aktuálne právne normy a má najmodernejšie funkcie pre jednoduché užívanie.

Nechávate si otvorené možnosti. Ako sa mení vaše podnikanie, menia sa aj vaše potreby. V prípade záujmu vám zariadenie neskôr odpredáme za výhodnejších podmienok. Alebo vám radi ponúkneme iný POS systém na mieru – napr. softvér pre obchody a reštaurácie.

Ako prenájom funguje?

 

Zapožičiame vám fiskálnu registračnú pokladnicu, pričom garantujeme jej perfektný stav. Súčasťou prenájmu je fiskalizácia (uvedenie pokladne do prevádzky), zaškolenie obsluhy a následná defiskalizácia. Vašou povinnosťou je už iba registračnú pokladňu prihlásiť na daňovom úrade.

Výhodou nami ponúkaných pokladníc ELCOM je:

  • ich kompaktnosť – sú ľahko prenosné, malé, na pulte nezaberajú veľa miesta
  • odolnosť voči otrasom, dažďu, snehu, nečistotam
  • jednoduchosť – ich ovládanie je nenáročné a intuitívne. Rýchlo sa s nimi naučíte pracovať
  • Flexibilita – jednoducho zmeníte blokovanú sumu
  • Dlhá výdrž batérie – nemusíte si robiť starosti s elektrickým napojením ani komplikovaným nabíjaním.

 

Ak chcete o prenájme pokladníc vedieť ešte viac, kontaktujte nášho produktového manažéra Mareka: info@hmprint.sk alebo 0903 204 518. Ochotne a rád vám odpovie na vaše otázky.

Napíšte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Polia označené * sú povinné

Loading…